Новини Миропільської сільської ради

Позашкілля освіти: погляд у майбутнє!

Делегація від Миропільської громади взяла участь у ІV обласному Форумі педагогічних працівників закладів позашкільної освіти. На тематичній платформі «Позашкілля освіти: погляд у майбутнє» було презентовано плани на майбутнє нашого Комунального закладу «Центр дитячої і юнацької творчості»

08:19 01.11.2018

Ура! Канікули !

З нетерпінням чекали канікули вихованці нашого позашкільного навчального закладу, бо це час. коли немає уроків і можна своє дозвілля провести, як хочеш. А захотіли ми відвідати еколого-натуралістичний центр, «Музей хліба», дозвіллєвий центр. Було цікаво і пізнавально дізнатися про хліб,про народні традиції, пов’язані з хлібом, його технологія виготовлення. Цікаво було дізнатися різні факти про рослинний і тваринний світ. Екскурсія до еколого-натуралістичному центру нікого не залишила байдужим. Багато-хто з дітей придбали домашнього улюбленця(звичайно з дозаволу батьків). І, звичайно, після всього – відпочинок! Чекаємо наступних канікул. Бо планів у нас багато!

11:50 30.10.2018

Майстер-клас coFFee-art

У нашому центрі дитячої творчості пройшов незвичний майстер-клас від нашого керівника гуртка Лазарєвої Наталії Борисівни у техніці coFFee-art. Діти з задоволенням малювали кавою, отримали насолоду від своєї праці

13:52 23.10.2018

Хай буде Мир на всій землі

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ.

11:44 25.09.2018