Сьома сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 07.07.2017

Протокол сьомої сесії Миропільської сільської ради сьомого скликання від 07.07.2017

Список присутніх депутатів на засіданні сьомої сесії сьомого скликання від 07.07.2017

Прийняті рішення сьомої сесії Миропільської сільської ради сьомого скликання від 07.07.2017

1. Про тимчасові карантинні заходи.

Поіменне голосування за рішення

2. Про ліквідацію наслідків стихійного лиха.

Поіменне голосування за рішення

3. Про  надання  згоди на  прийняття умивальних  раковин до  комунальної  власності Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

4. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства гр. Скринник Катерина Григорівна на території Миропільської сільської ради с. Сінне  вулиця  Зелений Гай, 8.

Поіменне голосування за рішення

5. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Бондарєва М.П. Бондарєва О.П..

Поіменне голосування за рішення

6. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства гр. Гробова Ольга Григорівна на території Миропільської сільської ради с. Барилівка  вулиця  Шлях, 22.

​​​​​​​Поіменне голосування за рішення

7. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства гр. Сошка Олександр Михайлович на території Миропільської сільської ради с. Миропілля  вулиця  Центральна, 92.

​​​​​​​Поіменне голосування за рішення

8. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування органів місцевого самоврядування на земельну ділянку, що розташована с. Миропілля  вулиця  Леніна, 23.

​​​​​​​Поіменне голосування за рішення

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Матвієнко Віталію Івановичу.

​​​​​​​Поіменне голосування за рішення

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Матвієнко Світлані Миколаївні.

​​​​​​​Поіменне голосування за рішення

11. Про надання дозволу на розробку технічної   документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.