Шістнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Миропільської сільської ради від 24.04.2018

Список депутатів, присутніх на засіданні п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 12.04.2018 року​

Протокол засідання п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 12.04.2018 року​

Прийняті рішення п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 12.04.2018 року​:

1. Про реорганізацію шляхом перетворення «Сільської лікарської амбулаторії Миропільської сільської ради» у комунальне некомерційне підприємство «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Миропільської сільської ради, затвердженого рішенням сільської  ради від 29.12.2016.

Поіменне голосування за рішення

3. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянину Шаповал С.І..

Поіменне голосування за рішення

4. Про прийняття у комунальну власність Миропільської сільської  ради книжкового фонду зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району.

Поіменне голосування за рішення

5.  Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства в с. Миропілля   вул. Шкільна,9 гр. Рубан Олені Олексіївні.

Поіменне голосування за рішення

6. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства в с. Миропілля вул. Псільська,29 гр. Степанову Миколі Івановичу.

Поіменне голосування за рішення

7. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки  для  особистого селянського господарства  в межах с. Миропілля.

Поіменне голосування за рішення

8. Про  погодження затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га у власність  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Запсілля на території Миропільської сільської ради  гр. Данильченко Івану Миколайовичу.