Двадцять шоста сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 22.01.2019

Дата оприлюднення: 22.01.2019

Список депутатів, присутніх на засіданні двадцять шостої сесії сьомого скликання від 22.01.2019 року​

Протокол засідання двадцять шостої сесії сьомого скликання від 22.01.2019 року​

Прийняті рішення двадцять шостої сесії сьомого скликання від 22.01.2019 року​:

1. Про організацію підвезення учнів, вихованців до закладів дошкільної та загальної середньої освіти Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

2. Про розмір плати батьків за   харчування   дітей   в Миропільському дошкільному навчальному закладі (ясла-сад), Миропільському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради у 2019 році.

Поіменне голосування за рішення

3. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянці Тряпіциній Г.Г..

Поіменне голосування за рішення

4. Про  присвоєння    постійної  поштової адреси нерухомого майна: нежитлового приміщення.

Поіменне голосування за рішення

5. Про передачу  в оренду земельних ділянок, що входять до складу спадщини.

Поіменне голосування за рішення

6.  Про   укладання  короткострокових договорів оренди  землі  на 2019 рік.

Поіменне голосування за рішення

7.  Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

8. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

9. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

10. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

11. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

12. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

13.  Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

14.  Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  орієнтовною площею 2,0 га у  власність  гр. Шевченко  Р.Д. для ведення особистого селянського господарства.

Поіменне голосування за рішення

15. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  орієнтовною площею 2,0 га у  власність  гр. Лук’яненко П.М. для ведення особистого селянського господарства.

Поіменне голосування за рішення

16. Про надання  дозволу  на складання технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки в  натурі (на місцевості) на ім’я   Скочко  К.Л. спадкоємиці  майна  Алексенко О.В. с.Миропілля вул. Центральна, 32.

Поіменне голосування за рішення

17. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та для будівництва та обслуговування господарських будівель  і споруд гр. Степченко  Є.Ф. с. Миропілля  вулиця  Центральна,23.

Поіменне голосування за рішення

18. Про  продовження терміну дії договору оренди землі ПАТ «Сумигаз».

Поіменне голосування за рішення

19. Про  укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності в с. Миропілля, вул. Харківська,28 на території  Миропільської  сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

20. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рудь  Ігоря Олександровича на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях,134.

Поіменне голосування за рішення

21. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства гр.Римар Т.П.  на території  Миропільської сільської ради в с. Запсілля вул. Забодух, 17.

Поіменне голосування за рішення

22. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства гр. Тичини  А.І. в с. М. Рибиця  вул. Миропільська, 41 А.