1. Про  заходи  щодо   забезпечення    виконання   доходів  бюджету сільської територіальної громади, економного  і  раціонального  використання бюджетних   коштів   у  2021 році.

2. Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Миропільській територіальній громаді соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» на 2021 рік.

3. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт будівлі (заміна віконних та дверних блоків) Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад за адресою: _АДРЕСА_.

4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт будівлі (ремонт даху, утеплення фасаду, заміна опалювальних котлів) Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад за адресою: _АДРЕСА_.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкції внутрішніх приміщень для розміщення дошкільної дитячої групи  Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, за адресою: _АДРЕСА_.

6. Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення на території Миропільської сільської ради 25-ї річниці Конституції України.

7. Про зміни до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Миропільської сільської ради.

8. Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, що розташовані на території Миропільської сільської  ради під час літнього купального сезону 2021 року.

9. Про зняття з реєстрації житлового будинку на території сільської ради.

10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

11. Про надання соціальної послуги «догляд вдома».

12. Про продовження строку здійснення соціального супроводу сім’ї _ОСОБА_, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

13. Про соціальний супровід сім’ї _ОСОБА_ дитина якої перебувала в інтернатному закладі.

14. Про затвердження проектної документації.