Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень виконавчого комітету сільської ради від 17.06.2021

1. Про  заходи  щодо   забезпечення    виконання   доходів  бюджету сільської територіальної громади, економного  і  раціонального  використання бюджетних   коштів   у  2021 році.

                                                        

2. Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Миропільській територіальній громаді соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» на 2021 рік.

                                                    

3. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт будівлі (заміна віконних та дверних блоків) Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад за адресою: _АДРЕСА_.

                                             

4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт будівлі (ремонт даху, утеплення фасаду, заміна опалювальних котлів) Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад за адресою: _АДРЕСА_.

                                               

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкції внутрішніх приміщень для розміщення дошкільної дитячої групи  Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, за адресою: _АДРЕСА_.

                                                

6. Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення на території Миропільської сільської ради 25-ї річниці Конституції України.

                                             

7. Про зміни до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Миропільської сільської ради.

                                                                        

8. Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, що розташовані на території Миропільської сільської  ради під час літнього купального сезону 2021 року.

                                                                               

9. Про зняття з реєстрації житлового будинку на території сільської ради.

 

10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

 

11. Про надання соціальної послуги «догляд вдома».

 

12. Про продовження строку здійснення соціального супроводу сім’ї _ОСОБА_, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

 

13. Про соціальний супровід сім’ї _ОСОБА_ дитина якої перебувала в інтернатному закладі.

 

14. Про затвердження проектної документації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора