Тридцята сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 15.05.2019

Дата оприлюднення: 15.05.2019

Список депутатів, присутніх на засіданні тридцятої сесії сьомого скликання від 15.05.2019 року​

Протокол засідання тридцятої сесії сьомого скликання від 15.05.2019 року​

Прийняті рішення тридцятої сесії сьомого скликання від 15.05.2019 року​:

1. Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.

Пояснювальна до Звіту

Додатки

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку   Миропільської  сільської ради   на  2019 рік.

Поіменне голосування за рішення

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 р. «Про бюджет Миропільської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Пояснювальна до Змін

Додатки

Поіменне голосування за рішення

4. Про  вшанування пам’яті воїна-земляка Шеремета В.І..

Поіменне голосування за рішення

5.  Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна частини нежитлового приміщення площею 49,3 м. кв. та площею 2,0 м. кв. за адресою Сумська обл.., Краснопільський р-н, с. Велика Рибиця, вул.. Сумська 2А.

Поіменне голосування за рішення

6.  Про припинення права користування земельною  ділянкою  для  ведення особистого селянського господарства гр.  Сурган В.В.  за адресою с.Миропілля вул. Центральна.

Поіменне голосування за рішення

7. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  частини земельної ділянки комунальної власності,на яку поширюється право сервітуту та укладання договору на встановлення земельного сервітуту на користь ТОВ «КП  «Інтертелеком».

Поіменне голосування за рішення

8. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Алексенко В.В. с. Миропілля   вул. Центральна.

Поіменне голосування за рішення

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Великорибицькій філії Миропільського НВК за адресою с. Велика Рибиця вул.Сумська, 2.

Поіменне голосування за рішення

10. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Запсільській філії Миропільського НВК за адресою с. Запсілля вул. Сумська,1.

Поіменне голосування за рішення

11.  Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Малорибицькій філії Миропільського НВК за адресою с. Мала Рибиця вул. Миропільська,6.

Поіменне голосування за рішення

12.  Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Сіннівської філії Миропільського НВК за адресою с. Сінне вул. Шкільна,19.

Поіменне голосування за рішення

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

Поіменне голосування за рішення

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Поіменне голосування за рішення

15. Про поновлення терміну дії  договору оренди     земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності з гр. Шепотько О.М..

Поіменне голосування за рішення

16. Про поновлення терміну дії  договору оренди     земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності з ТОВ АФ «Хвиля».