Сорокова сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 21.05.2020

Дата оприлюднення: 21.05.2020.

Список депутатів, присутніх на засіданні сорокової сесії сьомого скликання від 21.05.2020 року​

Протокол засідання сорокової сесії сьомого скликання від 21.05.2020 року​

Прийняті рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.05.2020 року​:

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку  Миропільської  об’єднаної    територіальної громади на  2020 рік.

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 «Про бюджет Миропільської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Пояснювальна записка до Змін

Додатки

Поіменне голосування за рішення

3. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради» за І квартал 2020 року.

Поіменне голосування за рішення

4.  Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

Поіменне голосування за рішення

5. Про передачу функцій замовника, розпорядника коштів та проектно-кошторисної документації об’єкта будівництва.

Поіменне голосування за рішення

6. Про   погодження  пропозиції  створення нового загальногеологічного заказника місцевого значення «Грунівська крейда».

Поіменне голосування за рішення

7. Про припинення        права користування    земельною     ділянкою     для ведення     особистого    селянського      господарства   в  межах  села Миропілля гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

8. Про  припинення    права    користування     земельною       ділянкою  для ведення    особистого     селянського    господарства    в  межах  села Миропілля гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

9. Про внесення змін в  рішення 24 сесії 7 скликання від 10.12.2018 року «Про включення в перелік  земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення  аукціону,  розташованих  на території  Миропільської сільської ради та старостинських округів що входять до її складу».

Поіменне голосування за рішення

10.  Про надання земельних ділянок   в  користування для  ведення особистого селянського господарства в межах села Велика Рибиця гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

11.  Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

12. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села  Сінне гр.   _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

13. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

14. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею     1,8059 га у  власність  гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

15. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування    житлового для ведення особистого селянського господарства гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

16. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового    для ведення особистого селянського господарства гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

17. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування    житлового для ведення особистого селянського господарства гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

18. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування    житлового для ведення особистого селянського господарства гр.  _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

Поіменне голосування за рішення

20. Про  надання в оренду земельної  ділянки для іншого сільськогосподарського призначення за межами села Велика Рибиця.

Поіменне голосування за рішення

21. Про погодження дозволу на  розроблення  проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) у  власність  гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

22. Про погодження дозволу на  розроблення  проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) у  власність  гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

23. Про розгляд заяв громадян.

Поіменне голосування за рішення

Неприйняті рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.05.2020 року​:

1. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею     1,8060 га у  власність  гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

2. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею     1,8059 га у  власність  гр. _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

3. Про розгляд заяв громадян.