Двадцята сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 20.08.2018

Список депутатів, присутніх на засіданні двадцятої сесії сьомого скликання від 20.08.2018 року​

Протокол засідання двадцятої сесії сьомого скликання від 20.08.2018 року​

Прийняті рішення двадцятої сесії сьомого скликання від 20.08.2018 року​:

1. Про  внесення змін до Регламенту Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

2. Про   затвердження  звіту   про виконання сільського бюджету Миропільської сільської ради за І півріччя 2018 року.

Пояснювальна записка

Додатки

Поіменне голосування за рішення

3. Про внесення змін до рішення сільської   ради  від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Пояснювальна записка

Додатки

Поіменне голосування за рішення

4. Про внесення змін до рішення від 22.05.2018 «Про співфінансування на договірних засадах  ремонту автомобільних  доріг загального користування державного та місцевого значення».

Поіменне голосування за рішення

5. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянину Піддубному В.М..

Поіменне голосування за рішення

6. Про затвердження Статуту позашкільного комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Миропільської сільської ради.

Статут позашкільного комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Миропільської сільської ради

Поіменне голосування за рішення

7. Про затвердження положення Сіннівської філії Миропільського навчально-виховного комплексу:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

Поіменне голосування за рішення

8. Про списання транспортного засобу.

Поіменне голосування за рішення

9. Про затвердження списку дітей дошкільного віку від 0 до 6 років.

Списки дітей

Поіменне голосування за рішення

10. Про  продаж  земельної  ділянки в с. Миропілля, вул. Сумська, 27 у власність гр. Калініченко В.М..

Поіменне голосування за рішення

11. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

Поіменне голосування за рішення

12. Про  надання дозволу фермерському господарству «Батьківщина» на проведення незалежної експертної грошової оцінки орендованої земельної ділянки за адресою с. Миропілля вул. Заводська, 69.

Поіменне голосування за рішення

13.  Про надання дозволу на розробку технічної   документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

Поіменне голосування за рішення

14. Про надання дозволу   на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Савченко В.І..

Поіменне голосування за рішення

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Фотін А.І..

Поіменне голосування за рішення

16. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гончаренко Ользі Миколаївні на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 55.