Третя сесія Миропільської сільської ради восьмого скликання від 24.12.2020

Дата оприлюднення: 24.12.2020

Список депутатів, присутніх на засіданні третьої сесії восьмого скликання від 24.12.2020​

Протокол засідання третьої сесії восьомого скликання від 24.12.2020

Прийняті рішення третьої сесії восьомого скликання від 24.12.2020​:

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку  Миропільської  об’єднаної    територіальної громади на  2020 рік.

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 «Про бюджет Миропільської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Пояснювальна до змін

Додатки

Поіменне голосування за рішення

3. Про Програму соціально - економічного  розвитку  Миропільської територіальної громади на  2021 рік.

Теоритична частина

Поіменне голосування за рішення

4. Про Програму соціального захисту населення Миропільської  сільської  територіальної  громади  на 2021-2024 роки.

Поіменне голосування за рішення

5.  Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік.

Пояснювальна до Бюджету

Додатки

Поіменне голосування за рішення

6. Про план роботи Миропільської сільської ради восьмого скликання 2021 рік.

Поіменне голосування за рішення

7. Про затвердження Положення про старосту.

Поіменне голосування за рішення

8. Про затвердження старости Запсільського старостинського округу Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

9. Про   встановлення надбавки за вислугу років сільському  голові.

Поіменне голосування за рішення

10 Про оплату  праці   сільського  голови у 2021 році.

Поіменне голосування за рішення

11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

12. Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

Поіменне голосування за рішення

13.  Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

Поіменне голосування за рішення

14.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) гр.  _ОСОБА_  для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства за адресою  с.  Миропілля  вул. _АДРЕСА_.

Поіменне голосування за рішення

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

Поіменне голосування за рішення

16. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

17. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

18. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Гнилиця вул. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

19. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Гнилиця вул. _АДРЕСА_ на території     Миропільської   сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

20. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.