Проекти рішень виконавчого комітету сільської ради від 31.01.2022

01. Про план  роботи  виконавчого комітету Миропільської сільської ради  на  2021 рік.

02. Про   перелік   видів  оплачуваних  громадських  робіт   для  незайнятого населення  на  території  Миропільської   сільської  ради у 2022 році.

03. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2022 рік.

04. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

05. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття кримінального покарання у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

06. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту населених пунктів Миропільської сільської ради  на 2022 рік.

07. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Миропільській сільській раді за 2021 рік.

08. Про звіт виконавчого комітету Миропільської сільської ради по виконанню плану роботи виконавчого комітету та виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2021 рік.

09. Про завершення діяльності тендерного комітету.

10. Про початок процедури проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Сільська   лікарська   амбулаторія  Миропільської   сільської   ради».

11. Про затвердження плану роботи служби у справах дітей виконавчого апарату Миропільської сільської ради на 2022 рік.

12. Про створення комісії з питань захисту прав дитини та затвердження положення про неї.

13. Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

14. Про   призначення   відповідального за облік, зберігання та витрачання бланків  свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

15. Про звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції про  виконання заходів щодо попередження  вчинення корупційних діянь за 2021 рік та затвердження Плану заходів щодо попередження вчинення корупційних діянь на 2022 рік.

16. Про стан роботи з надання публічної інформації в Миропільській сільській раді у 2021 році.

17. Про  звіт директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради» про роботу установи за 2021 рік.

18. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

19. Про розгляд проекту  рішення сільської ради «Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської територіальної громади за 2021 рік».

Пояснювальна до Звіту