Восьма сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 17.08.2017

Протокол восьмої сесії Миропільської сільської ради сьомого скликання від 17.08.2017

Прийняті рішення восьмої сесії Миропільської сільської ради сьомого скликання від 17.08.2017

1. Про  затвердження  переліку проектів  із проектними  заявками  на  проекти, які  можуть реалізуватися  за  рахунок  коштів  субвенції  з державного бюджету  місцевим  бюджетам  на  формування  інфраструктури  об’єднаних територіальних  громад.

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 30.12.2016 року «Про сільський бюджет Миропільської сільської ради на 2017 рік».

Пояснювальна до Змін

Поіменне голосування за рішення

3. Про затвердження Статуту Миропільського навчально-виховного комплексу: (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад).

Статут Миропілький НВК

Статут Малорибицька філія

Статут Запсільська філія

Статут Великорибицька філія

Поіменне голосування за рішення

4. Про  прийняття індивідуально визначеного майна до  комунальної власності Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

5. Про затвердження списків дітей дошкільного віку від 0 до 6 років.

Поіменне голосування за рішення

6. Про  укладення договору оренди транспортних засобів.

Поіменне голосування за рішення

7. Про  надання дозволу на розрубку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення (торговий майданчик) за адресою: с. Миропілля, площа Миру 12А.

Поіменне голосування за рішення

8. Про  надання дозволу на розрубку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення (стадіон) за адресою: с. Миропілля, площа Миру 12Б.

Поіменне голосування за рішення

9. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування органів місцевого самоврядування на земельну ділянку, що розташована с. Сінне  вулиця  Шкільна, 15.

Поіменне голосування за рішення

10. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою,щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) на ім’я  Матузної Ніни Миколаївни спадкоємця майна  Вознюк Миколи Івановича за адресою с. Миропілля пров. Піщаний,буд.5.

Поіменне голосування за рішення

11. Про надання  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, яка передається у приватну власність.

Поіменне голосування за рішення

12. Про припинення права користування земельними ділянками в межах населеного пункту с. Миропілля.

Поіменне голосування за рішення

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства в межах с. Миропілля.