Двадцять третя сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 08.11.2018

Оприлюднено 09.11.2018

Список депутатів, присутніх на засіданні двадцять третьої сесії сьомого скликання від 08.11.2018 року

Протокол засідання двадцять третьої сесії сьомого скликання від 08.11.2018 року​

Прийняті рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання від 08.11.2018 року​:

1. Про   затвердження  звіту   про виконання сільського бюджету Миропільської сільської ради  за 9 місяців 2018 року.

Пояснювальна до звіту   про виконання сільського бюджету Миропільської сільської ради  за 9 місяців 2018 року

Додатки до звіту   про виконання сільського бюджету Миропільської сільської ради  за 9 місяців 2018 року

Поіменне голосування за рішення

2. Про затвердження фінансового плану на 2018 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

Пояснювальна до фінансового плану на 2018 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради»

Додатки

Поіменне голосування за рішення

3. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку   Миропільської  сільської ради   на  2018 рік.

Додаток до змін  до Програми соціально - економічного  розвитку   Миропільської  сільської ради   на  2018 рік

Поіменне голосування за рішення

4. Про збільшення статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради»

Поіменне голосування за рішення

5. Про внесення змін до рішення сільської   ради  від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Пояснювальна до змін до рішення сільської   ради  від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Додатки

Поіменне голосування за рішення

6. Про передачу майна комунальної  власності  Миропільської об’єднаної територіальної громади в оперативне управління та користування відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

7. Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.

Поіменне голосування за рішення

8. Про  затвердження проекту «Реконструкція ринкового майданчику в с. Миропілля Краснопільського району, Сумської області».

Поіменне голосування за рішення

9. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянці Хижковій Х.С..

Поіменне голосування за рішення

10. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянці Несвіт М.Г..

Поіменне голосування за рішення

11. Про припинення права користування гр. Сошка Івана Петровича земельною  ділянкою в  межах села Миропілля  вул. Миропільська,137.

Поіменне голосування за рішення

12.  Про надання  дозволу  на складання технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки в  натурі (на місцевості) на ім’я  Ординець  Д.Б. спадкоємця  майна  Ординець Є.Ф. с. Миропілля  вул. Харківська,14.

Поіменне голосування за рішення

13. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Кочурі Миколі Миколайовичу на території  Миропільської сільської ради с. Миропілля  вулиця  Миропільська, 137.

Поіменне голосування за рішення

14. Про надання дозволу   на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на ім’я Бережний О.О. спадкоємця майна Бережного О.Д. с.В.Рибиця вул. Польова,10.

Поіменне голосування за рішення

15. Про  погодження затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  орієнтовною площею  2,00  га у власність  для ведення особистого  селянського господарства за межами населеного пункту  с. Сінне на території Миропільської  сільської  ради.