Четверта сесія Миропільської сільської ради восьмого скликання від 22.01.2021

Дата оприлюднення: 25.01.2021

Список депутатів, присутніх на засіданні четвертої сесії восьмого скликання від 22.01.2021​

Протокол засідання четвертої сесії восьомого скликання від 22.01.2021

Прийняті рішення четвертої сесії восьомого скликання від 22.01.2021​:

1. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради» за 2020 рік.

Пояснювальна до Звіту 1

Пояснювальна до звіту 2

Поіменне голосування за рішення

2. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

Пояснювальна до Фінплану

Поіменне голосування за рішення

3. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Миропільської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 20.11.2020.

Поіменне голосування за рішення

4.  Про затвердження Програми розвитку      культури   Миропільської сільської ради   на   2021-2022   роки.

Поіменне голосування за рішення

5. Про затвердження Програми розвитку      освіти   Миропільської сільської ради   на   2021-2023   роки.

Поіменне голосування за рішення

6. Про передачу майна комунальної  власності  Миропільської територіальної громади в господарське відання КП «Комунальник» Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

7. Про розмір плати батьків за   харчування   дітей   в закладах загальної середньої  освіти та закладах дошкільної освіти у 2021 році.

Поіменне голосування за рішення

8. Про надання дозволу на списання  з  балансу Миропільської сільської ради  комунального майна.

Поіменне голосування за рішення

9. Про  розгляд заяви громадянки _ОСОБА_.

Поіменне голосування за рішення

10. Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення за адресою:  _АДРЕСА_.

Поіменне голосування за рішення

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  наданої  ПрАТ «Київстар»   в оренду для розміщення  та  експлуатації  об’єктів  і споруд телекомунікацій на території   Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

12.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Поіменне голосування за рішення

13.  Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд, об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Сумиобленерго»  на умовах оренди.

Поіменне голосування за рішення

14. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

Поіменне голосування за рішення

15. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Миропільської сільської ради.

Поіменне голосування за рішення

16. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2021 рік по Миропільській сільській раді.

Поіменне голосування за рішення

17. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі.

Поіменне голосування за рішення

18. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

19. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

Поіменне голосування за рішення

20. Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

Поіменне голосування за рішення

21. Про   проведення земельних торгів у формі аукціону.

Поіменне голосування за рішення

22. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва.

Поіменне голосування за рішення

23. Про розгляд заяв щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Поіменне голосування за рішення

24. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.