Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини Миропільської сільської ради

17 Червня, 2024 р., 11:37
14.06.2024 року на базі Роменського районного сектору № 1 відбулася робоча нарада з міжвідомчої співпраці представників філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.
10 Червня, 2024 р., 11:50
В зв’язку з ситуацією, яка склалась в країні через воєнний стан, генератори увійшли в наше повсякденне життя, так як електропостачання в багатьох регіонах є недостатнім і нерегулярним через систематичні російські атаки на енергосистему.
04 Червня, 2024 р., 08:55
Адміністрація КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» СМР повідомляє, що у зв'язку з тимчасовим виходом з ладу одного рентгенапарату, просимо проінформувати для зручності мешканців Ваших громад про можливість запису за телефоном: +380 (0542) 66-57-38. Це дасть змогу ефективніше організувати роботу, уникнути черг на рентген-дослідження та інших незручностей.
03 Червня, 2024 р., 13:34
Миропільська сільська рада дуже вдячна благодійній організації " Сузір’я" за допомогу нашій громаді, а саме: забезпечення тварин, котів та собак кормом, та ліками. Це дуже вчасна та потрібна допомога в даний час, коли свійські тварини залишаються бездомними, через те, що їх господарі вимушені через бойові дії покинути свої будинки. 
03 Червня, 2024 р., 13:01
Днями Миропільська територіальна громада отримала  міжнародну технічну допомогу у вигляді пасажирського мікроавтобуса PEUGEOT від Програми U-LEAD з Європою.  Мета програми – підсилити спроможність ключових суб'єктів та зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях для розширення можливостей місцевого самоврядування в громадах, зокрема і в часи війни та відбудови. Це не перша допомога від ULEAD. Сьогодні Програма U – LEAD з Європою не тільки консультує та навчає, а ще й активно допомагає матеріально-технічними засобами та бере участь у відновленні громад. Виходячи з географічного розташування, територія нашої громади знаходиться в особливо тяжких умовах. Через спільний кордон з державою-агресором Миропільська територіальна громада третій рік знаходиться під постійними обстрілами, що завдає значних матеріальних збитків та негативно впливає на всі сфери життя населення, яке залишилося. Особливо в таких умовах страждають діти.
23 Травня, 2024 р., 13:49
23 травня 2024 року в Сумському районному секторі № 2 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області провідним інспектором Іриною Левченко спільно з секретарем Миропільської сільської ради Оленою Шарковою проведено комунікативний захід. У зв’язку з тим, що життя на прикордонних територіях завжди було складним, але останнім часом ці труднощі загострилися. Постійні обстріли та загроза життю стали частиною повсякденності для багатьох людей, тому вказану зустріч було проведено в режимі відеоконференції. У ході заходу було узгоджено алгоритм спільних дій щодо осіб, які перебувають на території Миропільської об’єднаної територіальної громади та є засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у яких виявлено різного роду криміногенні потреби. Також узгоджено план спільних дій та комунікації під час підготовки до звільнення осіб, які на даний час відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, житло яких було пошкоджено у ході обстрілів зі сторони рф. Під час відеоконференції також були обговорені питання щодо належного виконання вироків суду відносно осіб які перебувають на обліку Сумського районного сектору № 2 у яких відсутня можливість доїхати до органу пробації через бойові дії та відсутність транспортного сполучення на території Миропільської ОТГ. Життя на кордоні – це виклик, але за підтримки громади та відповідних організацій можна подолати ці труднощі. Важливо залишатися разом і допомагати один одному в ці складні часи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора