Двадцять перша (позачергова) сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 07.09.2018

Список депутатів, присутніх на засіданні двадцять першої (позачергової) сесії сьомого скликання від 07.09.2018 року​

Протокол засідання двадцять першої (позачергової) сесії сьомого скликання від 07.09.2018 року​

Прийняті рішення двадцять першої (позачергової) сесії сьомого скликання від 07.09.2018 року​:

1. Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 15.06.2017 «Про встановлення на  території Миропільської  об’єднаної територіальної  громади  плати  за  землю в  частині  земельного податку та пільг з  його сплати».

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до рішення сільської   ради  від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Пояснювальна записка

Додатки

Поіменне голосування за рішення

3. Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів Миропільської сільської ради та встановлення лімітів використання пального на 2018 рік.

Поіменне голосування за рішення

4. Про встановлення наповнюваності групи в Миропільському навчально - виховному комплексі.

Поіменне голосування за рішення

5. Про поділ 9-го класу на групи при вивченні предмету «Трудове навчання» у Миропільському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Поіменне голосування за рішення

6. Про   прийняття  до  комунальної  власності доріг населених пунктів Миропільської об’єднаної територіальної громади.

Поіменне голосування за рішення

7. Про  затвердження кошторисної частини проектної документації.

Поіменне голосування за рішення

8. Про затвердження проекту «Генеральний план села Грунівка Краснопільського району Сумської області».

Поіменне голосування за рішення

9. Про затвердження генерального плану суміщеного з детальним планом території села Сінне Краснопільського району Сумської області.

Поіменне голосування за рішення

10. Про   надання     відпустки сільському  голові.

Поіменне голосування за рішення

11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Фоміновій Світлані Василівні на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 118.

Поіменне голосування за рішення

12. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Куліковській Людмилі Миколаївні на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 69.

Поіменне голосування за рішення

13.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ігіна Тамарі Олександрівні  на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 148.

Поіменне голосування за рішення

14. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Була Сергій Олександрович на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 152.

Поіменне голосування за рішення

15. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Заїка Михайлу Олександровичу на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 67.

Поіменне голосування за рішення

16. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Козловій Ріті Миколаївні  на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 116.

Поіменне голосування за рішення

17. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового для ведення особистого селянського господарства в с. Миропілля  вул. Чкалова,8 гр. Жук Тетяні Павлівні.

Поіменне голосування за рішення

18. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Скляренку Василю Федоровичу на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 120.

Поіменне голосування за рішення

19. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Черченко  Вікторії Володимирівні на території Миропільської сільської ради, с. Барилівка,  вул. Шлях, 124.