Новини Миропільської сільської ради

Повідомлення Охтирської місцевої прокуратури

Інформую, що з метою своєчасного виявлення, запобігання, припинення і ефективного розкриття злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми або іншими незаконними угодами щодо людини, прокуратурою Сумської області створено телефон «гарячої лінії» (0542)77-01-22, 098-55-06-915 та електронну пошту: zvern@pso.gov.ua, куди особи, які постраждали від вказаних незаконних дій, можуть повідомити про вчинений злочин або надати іншу відповідну інформацію.

08:33 04.04.2017

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МИРОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Нагадуємо,  Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 50 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

12:40 22.02.2017

Зі святом Першого вересня!

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ви вгадали! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітало Перше вересня.

16:39 01.09.2016

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

10:48 29.07.2016