Двадцять друга сесія Миропільської сільської ради сьомого скликання від 12.10.2018

Оприлюднено 16.10.2018

Список депутатів, присутніх на засіданні двадцять другої сесії сьомого скликання від 12.10.2018 року​

Протокол засідання двадцять другої сесії сьомого скликання від 12.10.2018 року​

Прийняті рішення двадцять другої сесії сьомого скликання від 12.10.2018 року​:

1. Про інформацію щодо використання міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції (видатки на вторинну медичну допомогу).

Поіменне голосування за рішення

2. Про внесення змін до рішення сільської   ради  від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Пояснювальна записка до рішення  Миропільської сільської ради  від  12.10.2018р. "Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 "Про сільський  бюджет на 2018 рік"

Додаток до рішення  Миропільської сільської ради  від  12.10.2018р."Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 "Про сільський  бюджет на 2018 рік"

Поіменне голосування за рішення

3. Про затвердження Порядку складання, затвердження (погодження) та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія» Миропільської сільської ради

Додатки лдо Порядку 1  2

Поіменне голосування за рішення

4. Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 15.06.2017 «Про встановлення на  території Миропільської  об’єднаної територіальної громади  плати  за  землю в  частині  земельного податку та пільг з  його сплати» зі змінами від 07.09.2018.

Поіменне голосування за рішення

5. Про  надання  матеріальної допомоги  учасникам  антитерористичної  операції.

Поіменне голосування за рішення

6. Про   прийняття  до  комунальної  власності територіальної громади  та  визначення   балансоутримувача  нерухомого  майна.

Поіменне голосування за рішення

7. Про  затвердження проекту «Будівництво пішохідного мосту через р. Псел між с. Миропілля і вул. Забодух с. Запсілля».

Поіменне голосування за рішення

8. Про погодження проектної документації та надання дозволу на будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку.

Поіменне голосування за рішення

9. Про  продаж  земельної  ділянки в с. Миропілля, вул. Заводська, 69 у власність ФГ «Батьківщина».

Поіменне голосування за рішення

10. Про переведення Запсільської сільської бібліотеки в інше приміщення.

Поіменне голосування за рішення

11. Про припинення права користування гр. Луценко Валентини Михайлівни земельною  ділянкою в  межах села Миропілля  вул. Старосілля.

Поіменне голосування за рішення

12.  Про припинення права користування гр. Піддубної  Віри Михайлівни земельною  ділянкою в  межах села Миропілля вул.Пенянська.

Поіменне голосування за рішення

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної  ділянки  комунальної власності  с.Миропілля вул.Харківська,28.

Поіменне голосування за рішення

14. Про  погодження затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8943 га у власність  для ведення особистого  селянського господарства за межами населеного пункту  с. Барилівка на території Миропільської сільської ради  гр. Гудкову Євгенію Петровичу.

Поіменне голосування за рішення

15. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Піддубному Володимиру Володимировичу на території  Миропільської сільської ради с. Миропілля  вулиця Пенянська.

Поіменне голосування за рішення

16. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Щелинському Сергію Вікторовичу на території  Миропільської сільської ради с. Миропілля  вулиця  Старосілля.