8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, працівники Миропільської сільської ради разом із керівництвом громади поклали квіти до меморіалів та пам’ятників загиблим воїнам.
Дата: 08.05.2026 12:06
Кількість переглядів: 60
У цей символічний день ми прийшли до пам’ятних місць, щоб мовчазною молитвою та живими квітами висловити глибоку шану тим, хто боровся за мирне небо вісім десятиліть тому. Кожне прізвище на граніті — це історія самопожертви, яку ми не маємо права забути.
Ми схиляємо голови перед кожним, хто наближав перемогу тоді, і перед кожним, хто робить це сьогодні.
Світла пам’ять загиблим. Честь і слава живим!

