функціонування «Система електронної черги»

Дата: 30.01.2024 10:10

З метою належного функціонування web-орієнтованої інформаційної системи «Система електронної черги для подачі документів на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (Далі – «Система електронної черги») програмне забезпечення «Система електронної черги» перенесено з тимчасового сервера СумДУ на сервер Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації. При перенесенні програмного забезпечення «Система електронної черги» з тимчасового сервера СумДУ на сервер Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації змінено посилання для реєстрації в «Системі електронної черги». Враховуючи викладене просимо розмістити на офіційних сторінках районних державних адміністрацій, міських, сільських та селищних територіальних громад оновлені посилання та QR-код для реєстрації в «Системі електронної черги».