Робоча зустріч з секретарем Миропільської сільської ради

Дата: 23.05.2024 13:49

23 травня 2024 року в Сумському районному секторі № 2 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області провідним інспектором Іриною Левченко спільно з секретарем Миропільської сільської ради Оленою Шарковою проведено комунікативний захід.
У зв’язку з тим, що життя на прикордонних територіях завжди було складним, але останнім часом ці труднощі загострилися. Постійні обстріли та загроза життю стали частиною повсякденності для багатьох людей, тому вказану зустріч було проведено в режимі відеоконференції.
У ході заходу було узгоджено алгоритм спільних дій щодо осіб, які перебувають на території Миропільської об’єднаної територіальної громади та є засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у яких виявлено різного роду криміногенні потреби. Також узгоджено план спільних дій та комунікації під час підготовки до звільнення осіб, які на даний час відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, житло яких було пошкоджено у ході обстрілів зі сторони рф.
Під час відеоконференції також були обговорені питання щодо належного виконання вироків суду відносно осіб які перебувають на обліку Сумського районного сектору № 2 у яких відсутня можливість доїхати до органу пробації через бойові дії та відсутність транспортного сполучення на території Миропільської ОТГ.

Життя на кордоні – це виклик, але за підтримки громади та відповідних організацій можна подолати ці труднощі. Важливо залишатися разом і допомагати один одному в ці складні часи.

У зв’язку з тим, що життя на прикордонних територіях завжди було складним, але останнім часом ці труднощі загострилися. Постійні обстріли та загроза життю стали частиною повсякденності для багатьох людей, тому вказану зустріч було проведено в режимі відеоконференції.

У ході заходу було узгоджено алгоритм спільних дій щодо осіб, які перебувають на території Миропільської об’єднаної територіальної громади та є засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у яких виявлено різного роду криміногенні потреби. Також узгоджено план спільних дій та комунікації під час підготовки до звільнення осіб, які на даний час відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, житло яких було пошкоджено у ході обстрілів зі сторони рф.