Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Психологічна та психіатрична допомога

Дата: 07.09.2023 11:59
Кількість переглядів: 83

На офіційному сайті Національної служби здоров’я України представлено онлайн карту медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога».

Дашборд «ПМГ. Карта надавачів психологічної та психіатричної допомоги» складається з однієї сторінки, на якій розміщено інформацію про надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога».

Основні дані про надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога» представлено у вигляді карти з деталізацією за видами допомоги.

У таблиці під картою наведено інформацію про громаду, адресу, контакти (телефон) місця надання послуг, а також назву пакету послуг, на надання яких у надавача є договір з НСЗУ.

Для швидшого та ефективнішого отримання інформації про надавачів медичних послуг мешканцями Вашої громади просимо розмістити на офіційних сайтах та сторінках в мережі «Facebook» зазначену вище інформацію додавши посилання на онлайн карту медичної допомоги: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-psychiatry

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора