Проведення інформаційно-просвітницької кампанії

Дата: 06.09.2023 07:33

Відповідно до листа Сумської обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації з метою надання сприяння Державній службі України з питань праці у проведенні інформаційно-просвітницької кампанії під гаслом «Виходь на світло!» просимо виготовити та розмістити на правах соціальної реклами постери на білборди, постери на сітілайти та плакати форматів А-3 та А-4 з відповідної тематики, розмістити на офіційних сайтах територіальних громад вищезазначену інформацію та поширити її у соціальних мережах.

Макети соціальної реклами знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1-TirkTNL_B6cUJFXMEOYiLuhCVLtHDF5?usp=sharing

Про проведену роботу проінформувати відділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій, інформаційної політики та державної реєстрації Сумської районної військової адміністрації до 08.09.2023 на електронну адресу srda.vp@sm.gov.ua.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови районної державної