БФ "Save Ukraine "

Дата: 29.08.2023 13:17

БФ "Save Ukraine " надає тимчасове житло для сімей з дітьми, евакуйованих з Донецької,  Луганської,  Харківської,  Херсонської,  Миколаївської, Сумської та Запорізької обл. Центр Надії та Відновлення, що  знаходиться в м.Києві  може прийняти  до 220 осіб. Сім' ям  надаються  кімнати на 4, 6, 8, 10 осіб, кожна з яких облаштована  всім необхідним  для комфортного проживання . Також в Центрі є кухні, дитячі кімнати, кімната психологів, кімната для арт-терапії. Кожна сім'я має можливість  перебувати в Центрі до 3 місяців, впродовж яких  сім' ям надається супровід та індивідуальний план відновлення. Всі сім'ї отримують допомогу в різних напрямках: Гуманітарну - продукти, засоби гігієни, одяг, взуття. Юридичну- допомога в оформленні довідок ВПО, відновлення документів,  оформлення фінансової допомоги. Медичну- огляд дітей  в лікарні " Охматдит " та допомога з заключенням декларації з сімейним лікарем в місцевій поліклініці. Психологічну- допомога дитячих та дорослих психологів, консультації та заняття з арт-терапії. Освітню- допомога у влаштуванні дітей до садочків та шкіл, відвідування Денного центру. За цей час кожна сім' я має можливість  відновитись та адаптуватись,  щоб працевлаштуватись та знайти собі житло для постійного проживання. Запис за телефоном: 0981221105 Даша ( координатор з евакуації і розселення в БФ " Save Ukraine "