Співпраця органу пробації та Краснопільського районного суду Сумської області

Дата: 15.11.2022 16:17

Судова вітка влади та орган пробації тісно взаємопов’язані та перебувають у постійній взаємодії. На даному етапі становлення Єдиного реєстру засуджених та осіб взятих під варту, співпраця із судовою владою має пріоритетний характер і потребує значної уваги для вчасного його наповнення.

15.11.2022 року провідний інспектор Сумського районного сектору 2 Левченко Ірина взяла участь у робочій зустрічі з головним секретарем та архіваріусом Краснопільського районного суду Валентиною Кошлатою. Темою зустрічі було питання надання відомостей, щодо засуджених осіб, які перебували на обліку Сумського районного сектору 2 в минулі роки для внесення їх до Єдиного реєстру в подальшому.

Є велике сподівання, що співпраця органу пробації та Краснопільського районного суду буде результативною та ефективною і на майбутнє.