Увага! Вибухонебезпечні предмети.

Дата: 03.02.2022 09:08

Незалежно від пори року вибухонебезпечні предмети часів минулих війн становлять загрозу для здоров’я та життя громадян. Снаряди, міни, гранати – все це можливо знайти будь якої пори року.

Пам’ятайте: така вибухівка, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечна. Тому в подібних випадках необхідно бути дуже обережними, у жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити поліцію або безпосередньо Службу порятунку за номером «101».

Нагадаємо, що роботи зі знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області