БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19

Дата: 18.01.2022 16:52

Бустерна доза - це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність

вакцини, яка з часом знижується

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ

• Медичні працівники та співробітники закладів інтернатного типу (з 22 грудня 2021 року);
  • Люди 60+ (з 4 січня 2022 року);
  • Усі вакциновані особи віком від 18 років (з 6 січня).

КОЛИ ПОТРІБНА БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ

• Щонайменше через 6 місяців після другого щеплення;
  • Оптимально від 6 до 9 місяців після завершення курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

ЯКОЮ ВАКЦИНОЮ ЩЕПИТИМУТЬ

Для щеплення бустерною дозою перевага надаватиметься вакцинам Moderna або Pfizer

ЯКА БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ БУСТЕРНОІ ДОЗИ

• Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність, вона посилює імунну відповідь проти різних варіантів SARS-CoV-2;
  • Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90% у попередженні госпіталізації внаслідок захворювання на COVID-19.

ЯК МОЖНА ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ

Можна записатися на щеплення у вашого сімейного лікаря, або за тел.: 0505034229,

Пункт вакцинації працюватиме у вашій громаді за адресою: село Миропілля, вулиця Сумська, 44.

Увага! Якщо немає декларації з сімейним лікарем, потрібно до пункту вакцинації взяти із собою паспорт та ідентифікаційний код.