Стартувала кампанія декларування доходів громадян – 2022

Дата: 18.01.2022 16:51

З 1 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

У Головному управлінні ДПС у Сумській області інформують, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

- доходу у вигляді спадщини та подарунків;

- доходу від продажу або надання в оренду рухомого та нерухомого майна;

- доходу від продажу власної сільськогосподарської продукції;

- доходу від продажу цінних паперів та корпоративних прав;

- доходу від провадження господарської діяльності або незалежної професійної діяльності;

- коли основна сума кредиту, прощеного кредитором за його самостійним рішенням;

- іноземного доходу та інших доходів, які не були оподатковані протягом року.

Для зручності платників в Електронному кабінеті ДПС у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів.