Кожен декларант має право на уточнення раніше поданої одноразової декларації

Дата: 21.12.2021 17:03

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – декларація),   подавши нову декларацію.

При цьому попередньо подана декларація, інформація з якої уточнюється, буде вважатися анульованою.

Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнювальний розрахунок до раніше поданої декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.