Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуально про терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Дата: 21.12.2021 17:02
Кількість переглядів: 870

Фото без опису

     Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями).

     У разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом:

    - першого платежу - протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації;

   - другого платежу  -  до 1 листопада 2023 року;

   - третього платежу - до 1 листопада 2024 року.

    У випадку, коли декларантом подана уточнювальна одноразова (спеціальна) добровільна декларація, якщо сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, визначена в уточнювальній декларації, є більшою за суму збору, сплачену на підставі попередньо поданої одноразової (спеціальної) добровільної декларації, декларант, який подав відповідну декларацію, зобов’язаний сплатити суму недоплати збору в розмірі такої різниці протягом 30 календарних днів з дати подання уточнювальної декларації.

     Увага, у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений цим підрозділом строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені цим підрозділом державні гарантії та звільнення від відповідальності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора