Нарада з працівниками КУ «ЦНСП Миропільської сільської ради»

Дата: 28.10.2021 11:35

26 жовтня 2021 року в приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради» відбулася робоча нарада за участю соціальних робітників. На нараді директорка комунальної установи Ірина Безручко довела до відома присутніх про зміни в законодавстві, що стосуються надання соціальних послуг, а саме про зміни до Державного стандарту догляду вдома. В зв’язку з початком опалювального сезону директорка установи доручила соціальним робітникам провести позачерговий інструктаж з правил пожежної безпеки серед підопічних. Також під час проведення наради було розглянуто питання щодо важливості проведення щеплень від COVID-19 підопічними, які перебувають на обліку в центрі.

Соціальні робітники мали змогу задати питання, які хвилюють їх підопічних та отримати на них відповіді.

За інформацією КУ «ЦНСП Миропільської сільської ради»