Наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації

Дата: 20.09.2021 14:02

Державна податкова служба УкраїниОфіційний портал

Наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації

У Головному управлінні ДПС у Сумській області нагадує, що у випадку, коли особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування і не подасть одноразову (спеціальну) декларацію (далі – Декларація), то зазначена особа буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на 31 серпня 2022 року (дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування):

- у власності такої фізичної особи відсутні активи, одержані (набуті) шляхом отримання доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки та збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів, та/або

- про те, що склад та обсяг таких активів (тобто активів, одержаних (набутих) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів) у власності такої фізичної особи перебуває в межах, зазначених у п. 10 підрозд. 94 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ.

Пунктом 10 підрозділу 94  розділу XX «Перехідні положення» ПКУ встановлено склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання Декларації вважаються такими, з яких повністю сплачено податки та збори відповідно до податкового законодавства.