Сумська область, Сумський район

Здійснення профілактичної роботи з кризовими сім’ями

Дата: 18.06.2021 15:21

Одним із  напрямків діяльності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради» є питання здійснення профілактичної роботи з кризовими сім’ями. 16.06.2021 працівниками Центру спільно з дільничним офіцером Сумського РУП Русланом Балаком та інспектором сектору ювенальної превенції Валентином Томурко було проведено профілактичну роботу з сім’ями, які мають найвищий ризик потрапляння  в складні життєві обставини. Під час відвідування проведено бесіди щодо вживання алкоголю, тютюнопаління та належного виконання батьківських обов’язків. Батьки попереджені про недопущення фактів насильства відносно дітей та відповідальність за їх скоєння.

Директор                                                                    Ірина БЕЗРУЧКО