Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

16 днів проти насильства

Дата: 01.12.2020 12:49
Кількість переглядів: 3086

        Фото без опису

       Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна  компанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

    Цього року Акція в Україні також стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

    Основними завданнями акції є:

     - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми , гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

     - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

     - проведення інформаційних компаній з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

     Дати початку та завершення компанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

     Як повідомляє МОЗ України, в Європі приблизно 25% жінок страждають від фізичного або сексуального насилля.

     Набули чинності зміни до законодавства щодо домашнього та сексуального насильства, якими передбачено притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка вчинила домашнє насильство. 

     Пам’ятаймо, ніякий законодавчий акт не вирішить жодної проблеми тієї людини, мимо якої сьогодні МИ ПРОЙДЕМО БАЙДУЖЕ, не простягнемо власну руку для допомоги, щільно закриваючись власними проблемами! 

     Якщо Вам відомі факти жорстокого поводження, або ви стали свідками насильства зверніться до Національної поліції України за номером телефону 102, або на «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства за номером 15-47.

За інформацією Миропільського територіального центру


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора