Сумська область, Сумський район

Відбулася установча сесія Миропільської сільської ради восьмого скликання

Дата: 20.11.2020 15:30

20 листопада 2020 року відбулася перша сесія Миропільської сільської ради восьмого скликання.

Сесію відкрив голова Миропільської територіальної виборчої комісії Галайко Сергій Миколайович.

На сесії було визнано повноваження двадцяти двох депутатів новообраної ради по семи багатомандатних виборчих оргугах. Визнано повноваження сільського голови Ординець Олени Олексіївни.

Таємним голосуванням було обрано секретаря сільської ради Кулика Миколу Олександровича та затверджено старост Малорибицького старостинського округу - Кочуру Ольгу Миколаївну , Сіннівського старостинського округу - Гукова Олександра Михайловича.

Також затверджено склад виконавчого комітету та постійних комісій, затверджено Регламент сільської ради.

Сільський голова подякувала виборцям за довіру, СВК та ДВК за належну організацію та проведення місцевих виборів, закликала депутатів до спільної конструктивної співпраці.

На фото: склад Миропільської сільської ради восьмого скликання