Привітання з Днем працівника соціальної сфери України

Дата: 30.10.2020 14:25

Шановні працівники Миропільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ветерани галузі, а також всі, хто має, або мав відношення до роботи в соціальній сфері нашої громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!

У День працівника соціальної сфери ми висловлюємо щирі слова вдячності людям, завдяки яким виконуються соціальні програми в нашій громаді. Важко переоцінити роль щоденної кропіткої роботи, яку виконують добрі серцем і багаті душею люди, покликані проявити увагу, розділити чужий біль, допомогти, розрадити, підтримати в скрутний час та доповнити життя радісними хвилинами. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам соціально незахищених верств жителів нашої громади.

Сердечно бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Сільський голова         Олена ОРДИНЕЦЬ