ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Дата: 30.10.2020 14:15

Життя людини до тих пір має

цінність, поки людина може

допомагати іншим.

Іван Франко

Професія працівника соціальної сфери на теренах України з’явилась в кінці 90-х років минулого століття. Основним завданням – є надання соціальної допомоги певним категоріям громадян, до яких відносяться особи похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї які перебувають в складних життєвих обставинах. Запровадження цього свята підкреслює важливу та актуальну роль і значення цієї професії у багатогранному функціонуванні нашої держави.

Шановні працівники Миропільського територіального центру! Напередодні свята, під час важких випробувань в умовах карантину, прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди Дня працівника соціальної сфери!

Тож нехай усі ваші добрі починання проростають щедрою нивою любові, добра та милосердя, а кожен прийдешній день дарує невичерпний запас енергії та впевненість у власних силах. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, самовідданість і щедрість душі. Зі святом Вас!

територіального центру   Ірина БЕЗРУЧКО