З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 07:41

Прийміть найщиріші привітання з нагоди визначних для України свят - Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України!

Цьогоріч святкуємо вже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй українській землі.

Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення.

Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, громад та усієї України!

Від усієї душі зичу здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я незалежної України!

Слава Україні!

Сільський голова                    Олена  ОРДИНЕЦЬ