Сумська область, Сумський район

З Днем Конституції!

Дата: 26.06.2020 15:25

З Днем Конституції України!

Саме в цей день був прийнятий Основний Закон нашої держави, який закріплює інтереси кожного громадянина і є фундаментом демократичного розвитку українського суспільства.

Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи, визнані найвищою цінністю.

Від усього серця бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і демократичності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності!

З повагою, сільський голова Олена ОРДИНЕЦЬ