Вітаємо з професійним святом!

Дата: 19.06.2020 13:39

Шановні медичні працівники, щиро вітаємо Вас з професійним святом!

У День медичного працівника  бажаємо Вам процвітання, кар’єрного зростання, професійної реалізації та добробуту. Ваша надзвичайно важлива праця забезпечує збереження здоров’я та життя наших жителів.

Цього року увесь світ зіштовхнувся з новою глобальною загрозою – COVID-19. Ця небезпека не оминула й Україну. Проте кожен медичний працівник вже четвертий місяць поспіль продовжує гідно виконувати своє професійне покликання задля порятунку людських життів. Ваша щоденна праця - це героїзм.

Тож в День медичного працівникащиро вітаємо Вас з професійним святом та дякуємо за боротьбу та стійкість!

Бажаємо Вам наснаги та міцного здоров’я, вдячності від Ваших пацієнтів та громади, родинного тепла та посмішки на ваших вустах!

З найщирішими привітаннями та подякою

Миропільська сільська рада