Спільний проект Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ»

Дата: 22.04.2020 16:47

Піклуючись про здоров’я та безпеку громадян похилого віку та осіб з інвалідністю в період запровадженого карантину до Миропільської об’єднаної територіальної громади в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ» надійшла соціальна допомога в вигляді продуктових наборів.

Таку підтримку отримали 158 соціально незахищених громадян, які проживають на території громади та відносяться до групи підвищеного ризику інфікування вірусом COVID-19. Це одинокі та одинокопроживаючі особи яким виповнилося 80 і більше років, особи з інвалідністю, особи похилого віку які потребують догляду. Вага одного продуктового набору склала близько 8 кг, до складу якого увійшли: крупи, макарони, рослинна олія, цукор, сіль, печиво, чай, апельсин та інше.

Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до реалізації проекту, за співпрацю та оперативне забезпечення продуктовими наборами громадян зазначених категорій.

Усім здоров’я! Ми працюємо для вас!

За інформацією Миропільського територіального центру