Стоп насиллю!

Дата: 06.12.2019 14:06

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка відбувається щорічно з 25 листопада до 10 грудня, в Миропільському територіальному центрі соціального обслуговування був організований та проведений інформаційний захід на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». На зустріч були запрошені жінки та багатодітні мами,які проживають на території Миропільської ОТГ,зокрема с.Велика Рибиця, с.Запсілля та с.Миропілля. Фахівцем із соціальної роботи проведена лекція-бесіда «Строп насиллю!». Присутні активно обговорили різні ситуації, які виникають в сім’ї.  Особливу увагу жінок  було  звернуто на профілактику жорстокого поводження з дітьми. З метою підвищення  виховного потенціалу та формування навиків ненасильницького ставлення до виховання дітей, кожній учасниці зустрічі було роздано інформаційні матеріали, в яких  детально описані негативні наслідки жорстокого поводження.

Фахівець із соціальної роботи Миропільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семисоріна Н.О.