Дата: 01.11.2019 14:55

Шановні працівники КО «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.
       Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.
        З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного карпатського здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!
        Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу, а добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!

З повагою директор територіального центру                                    Ірина Безручко