Публічна консультація щодо проблем розвитку та самореалізації молоді у громаді

Дата: 30.10.2019 13:44

Ефективність молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації значною мірою залежить від єдності та скоординованості дій виконавчої влади, місцевого самоврядування і молодіжного представництва. Зараз громадам важливо створити умови для самоорганізації молодих людей, знайти нові формати співпраці та їхнього залучення до вироблення рішень на місцях. Майбутнє Миропільської ОТГ залежить від того чи матиме прогресивна молодь перспективи для самореалізації та інтерес у розвитку громади. Саме з цією метою на території Миропільської громади 28 жовтня 2019 року було проведено публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблем розвитку та самореалізації молоді у громаді.

Громадська організація "Центр UA"  разом із молоддю, працівниками відділу освіти,  молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради, заступницею Управління молоді та спорту СОДА Мальченко О.І., молодіжними працівниками Владиславом Діброва, Мариною Носаченко, вчителями та громадськими активістами обговорили як в умовах децентралізації забезпечити молодіжну участь у житті громади.