Привітання з Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 11.10.2019 13:51

Шановна громадо! Дозвольте привітати Вас зі святом! Чоловікам у День Захисника України хочеться побажати плідної праці на благо нашої Батьківщини, воїнам - сили, мужності та героїзму! Нехай фортуна посміхається, душі українців наповнюють добром, милосердям та щирістю! Натхнення Вам і досягнень на благо Вітчизни!

Нехай Пресвята Богородиця захищає  українських чоловіків! Нехай із Вами буде віра й натхнення! Незважаючи на те, що славні дні Запорізької Січі залишилися у далекому минулому, козацтво існує й сьогодні. Козацтво - це українська демократія, втілення прагнення нашого народу на самовираження і національний суверенітет. Напевно, у глибині душі кожен чоловік - козак. Він - воїн, борець за мир та свободу. Швидкої перемоги й міцного козацького здоров'я! Нехай ваша воля буде непохитною! Ідіть до перемоги! Нехай ваш патріотичний український дух допоможе подолати усі негаразди та перешкоди!

Нехай духовні цінності стануть оберегом нашої нації! Здоров'я, радості, тепла, сонця й світла у кожній родині!

Сільський голова, Олена Ординець