День села Великий Прикіл

Дата: 07.10.2019 16:54

Від щирого серця та з великим задоволенням пройшло святкування дня села Великий Прикіл.

Стало традицією збиратися великою родиною саме восени,коли закінчуються польові роботи,а відтак- можна й відпочити всім,хто з ранку до ночі працював всю весну та літо. Відзначення Дня села для жителів Великого Приколу символізує любов до рідного краю, до його історії, колишніх та нинішніх героїв, культури.Саме люди села є його багатством - щирі, привітні та гостинні.

Від ведучої свята Світлани Дяговець звучали привітальні слова з нагоди святкування. Кожен житель села від малого до великого вклали часточку своєї душі у проведення. Виставка декоративно-прикладного мистецтва умільців Світлани Іскрич, Інни Іскрич, Інни Брюховецької, Сергія Брюховецького, Марії Кравченко, Валентини Колесник, Євгена Колесника, Тетяни Брюховецької, Марії Кочури та Каріни Іскрич ще раз підтвердила, що в цьому селі проживають творчі люди.Урочиста частина розпочалася з вітальних слів від в.о. старости Малорибицького старостинського округу Ольги Кочури, в.о. старости Запсільського старостинського округу Павла Влезька та головного інженера ТОВ АФ "Псьол" Павла Баранова. Були відзначені та нагороджені найкращі працівники господарства, віршовані вітання лунали від найменших жителів села Григорія та Василя Іскричів, Каріни Іскрич, Ганни Дегтяренко. Свої музичні вітання дарували аматори сцени Малорибицького СБК - народний вокальний аматорський колектив "Калина", солісти Алла Ваніна,Олена Вакуленко, Ганна Шуляк, Ольга Кочура та Ольга Лисенко. Радували своїми виступами наші юні таланти - Ксенія Ілляшенко, Ганна Вакуленко, настасія Сергієнко та Іскрич Каріна, неперевершені танцюристи Жанна Патрін, Ксенія Ілляшенко, Анастасія Сергієнко та Ганна Вакуленко. Родзинкою свята були святкові вітання від наших гостей - аматорів сцени Запсільського сільського клубу. Яскраві враження отримали жителі та гості села Великий Прикіл від танцювального колективу " Надія" (керівник Наталія Кулик) та соліста Ігоря Лобанова. Довго лунали щирі оплески та слова подяки всім учасникам концерту. Всі смакували запашним кулішем, який приготували великоприкільські господині Тетяна Брюховецька та Світлана Дяговець. Висловлюємо вдячність за допомогу у проведенні свята директору ТОВ АФ "Псьол" Калініченку Миколі Петровичу та відділу освіти молоді спорту культури та туризму Миропільської сільської ради. До нових зустрічей.

В.о. старости Малорибицького старостинського окуругу

О. Кочура