У Миропільській сільській раді відзначили День вишиванки

Дата: 16.05.2019 10:41

Сьогодні, у День вишиванки, працівники Миропільської сільської ради прийшли на роботу у народному строї. Таким чином вони відзначили свято вишиванки, яка символізує колорит української культури.

- Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен бажаючий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до школи чи садочка. Ми ж з працівниками сільради вирішили теж долучитися до відзначення Дня вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції вишитого українського одягу, - резюмує сільський голова Олена Ординець.