"Калина" завітала до Eurofolk-Чернівці 2019

Дата: 07.05.2019 17:05

Пісня рідна,пісня єдина,
Вона неповторна,як і Україна!

Любов до джерел народної та пісенної творчості закладена з народження кожному учаснику народного вокального аматорського колективу "Калина" Малорибицького СБК.Завдяки пісні ми прославляємо наш рідний край,наше прекрасне село .Участь колективу у ||| Національному чемпіонаті з фольклору "Eurofolk-Чернівці 2019" ще раз підтверджує це.Ми стали лауреатами || ступеню.Від душі ми щиро вдячні за підтримку небайдужих людей.

Дякуємо за спонсорську допомогу нашим товаровиробникам-директору ТОВ АФ "Псьол" Калініченку М.П.,директору ТОВ "Агрофірма "Колос-2017" Міхнєву М.В.,директору ФГ "Злак",ФОП Шепотьку О.М.Щиро дякуємо за підтримку заступника генерального директора "Укрлендфармінг" Лободу Василя Петровича.

Шановні наші! Бажаємо Вам всім міцного здоров"я,чистого мирного неба над головою,добробуту злагоди та достатку!

Керівник колективу Ольга Кочура