26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

Дата: 02.05.2019 16:24

26 квітня 2019 року вся міжнародна спільнота відзначала 33-ю річницю Чорнобильської трагедії. Не залишився осторонь і територіальний центр.

В Миропільському територіальному центрі соціального обслуговування отримує соціальні послуги ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Краснов Василь Якович.

Тож працівники територіального центру соціального обслуговування відвідали підопічного та висловили щиру подяку за його неоціненний подвиг, героїзм і мужність, та щиро побажали міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, та вручили невеличкий подарунок.

Хай ніколи не повториться чорнобильська катастрофа, а пам’ять про ті події навчить нас берегти навколишнє середовище та цінувати життя.

Директор Миропільського терцерцентру

Ірина Безручко