У Миропіллі засіяли стадіон

Дата: 12.04.2019 10:41

Через 3 тижні на футбольному полі стадіону в селі Миропілля зазеленіє нова травичка!

Така подія невдовзі очікує жителів Миропільської громади, та й футболісти чекають з нетерпінням. Адже саме вони перевірятимуть її якість своїми ногами. Для цього були проведені роботи по вирівнюванні поверхні, знято весь верхній шар ґрунту разом із малоцінною травою. Для відновлення залишили тільки корені цінного трав’яного покриття. Усі роботи виконувалися за допомогою спеціальної техніки. Минуло року за кошти місцевого бюджету було придбано та встановлено сітку навколо стадіону. У квітні 2019 року придбано 200 кілограмів насіння трави та за спонсорської допомоги ФГ "Злак" і його працівників поле вже засіяно та вкатано катками. За що ФГ "Злак", на чолі з його керівником Климашівським Федором Івановичем, щира подяка!

Нині поле засіяне новою травою, призначеною для спортивних газонів, чекає весняних дощів.

Виконавчий комітет Миропільської сільської ради