90 років зозуля накувала

Дата: 22.03.2019 08:26

День народження кожної людини – це особисте свято, а особливо коли святкується поважна дата.

14 березня 2019 року  у будинку жителя мальовничого села Запсілля Михайлика Павла Васильовича було людно - він святкував  свій 90- річний ювілей. Цього дня, з нагоди важливої події у гості до ювіляра завітали  працівники комунальної організації «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» директор територіального центру Безручко Ірина Олександрівна, соціальний робітник Юрченко Любов Іванівна, а також рідні та сусіди.

Михайлик Павло Васильович у свої 90 років привітна, добра людина, приємна у спілкуванні. Незважаючи на поважний вік має світлу пам’ять та гострий розум.

Директор територіального центру привітала ювіляра з важливою датою , з віком мудрості та гордості побажала міцного здоров’я, миру, бадьорого довголіття, позитивних емоцій та вручила невеличкий подарунок.

Павло Васильович висловив щиру подяку за теплоту та турботу до людей похилого віку, що надають працівники територіального центру.

На прощання домовились зустрітися  на святкуванні 100-річного ювілею.

Директор терцентру

Безручко І.О.